Hakkımızda

Kılavuz Kredi Danışmanlık ve Finans  Türkiye’nin Resmi Gayrimenkul & Kredi Danışmanlık şirketidir. Şirketimiz 2012 yılından itibaren konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi ile ilgili taleplerinizde, sizlere özel çözümler üretmektedir. Her türlü bankacılık ürün ve hizmet ihtiyacınızı, doğru Banka ile buluşmanızı sağlayarak, zaman menfaatinizi de gözeterek karşılamaktayız. Firmamız sizlere her türlü finansal kredi ihtiyaçlarınız için danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Yaklaşık 10 yıllık çalışmalarımız sonucunda daha önce finans kuruluşları ile sorun yaşamış olsun olmasın herkesin kendi koşuluna uygun bir kredi çözümü bulunduğunu ve bunu size sunabileceğimizi keşfettik.

 

Bu doğrultuda her bankanın kredi mevzuatlarını ve şartlarını detaylı bir şekilde analiz ettik. Bu mevzuatlar yenilendiğinde bilgilerimizi her seferinde güncelleyerek, hangi müşterinin ne şekilde hangi bankadan kredi alabileceğinin tespitini yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimizi tek seferde doğru bankaya müracaatla neticeye ulaştırıyoruz. Bu sayede gereksiz kredi başvurusu nedeni ile kredi notunuzun düşmesini de engelliyoruz.